Bezprzewodowa ulepszona wideo-niania Neno Gato 2. Zasięg do 260m

Bezprzewodowa ulepszona wideo-niania Neno Gato 2. Zasięg do 260m

Neno Gato 2 to ulepszona następczyni niani elektronicznej Neno Gato. Urządzenie składa się z kamery nawiązującej do motywu kotka oraz przenośnego odbiornika, dzięki którym możesz mieć swojego maluszka cały czas na oku. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję dwustronnej komunikacji, która pozwala nie tylko usłyszeć płacz dziecka, ale również szeptać do niego. Zasięg sygnału wynosi do 50m w pomieszczeniu oraz do 260m na zewnątrz. Wszystko to dla Twojego komfortu oraz bezpieczeństwa Twojej pociechy. Odbiornik posiada wbudowany akumulator, który pozwala na kilkugodzinną pracę po naładowaniu. W przypadku kamery, niezbędne jest podłączenie do prądu.
ładowanie
339,99
PLN
330,00
PLN
Producent: neno
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

TRYB NOCNY

Spokojny sen dziecku i Rodzicom zapewnia tryb nocny. Dzięki niemu możesz łatwo pilnować swojej pociechy, nawet w całkowitej ciemności. Niania Neno Gato 2 automatycznie włącza diody podczerwieni, gdy gaśnie światło, więc obraz z kamery zawsze jest wyraźny. Oświetlenie IR jest niewidoczne dla ludzkiego oka, więc nie wybudzi Twojego bobasa ze snu.

 

DWUSTRONNA KOMUNIKACJA

Elektroniczna niania Gato 2 dostarcza Ci informacji o tym, co dzieje się w pokoiku dziecięcym nawet wtedy, gdy Ty jesteś zajęta innymi obowiązkami. Wystarczy, że włączysz komunikację głosową w niani i będziesz słyszała wszystko, co dzieje się u Twojego dziecka, nawet przy zamkniętych drzwiach. Ono także może usłyszeć Ciebie. Funkcję tę możesz wykorzystać nawet wtedy, gdy Twoje dziecko podrośnie – możesz na przykład zawołać je na obiad.

 

PODGLĄD NA ŻYWO

Codzienne obowiązki, odpoczynek, drobne przyjemności — nie musisz z nich rezygnować, aby zapewnić komfort bezpiecznego snu swojemu bobasowi. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi bezprzewodowa niania Neno Gato 2, umożliwia nieustanne obserwowanie Twojego maluszka.

 

STAŁA OPIEKA

Obiornik niani Neno Gato 2, posiada wbudowany akumulator. Dzięki temu zabierzesz go ze sobą bez obaw, że braknie mu zasilania. Naładować go możesz za pomocą dołączonego do zestawu zasilacza.

 

DUŻY WYŚWIETLACZ

Duży wyświetlacz to spokojni Rodzice. Przenośny odbiornik w niani Neno Gato2 ma 2-calowy ekran, na którym możesz łatwo zobaczyć czy dziecko śpi we właściwej pozycji, czy buzia nie jest zakryta kołdrą, czy bobas właśnie się przebudził i Cię potrzebuje.

 

PRZENOŚNY ODBIORNIK

Elektroniczna niania Neno Gato 2 składa się z nadajnika z kamerą, który ustawiasz w pokoju dziecka i lekkiego przenośnego odbiornika, który możesz mieć zawsze przy sobie. Łączność odbywa się w oparciu o fale radiowe — całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka i Ciebie.

 

DUŻY ZASIĘG DZIAŁANIA

Możesz spokojnie pić kawę, odpoczywać, iść do łazienki a nawet do ogrodu. Bezprzewodowość i duży zasięg działania elektronicznej niani Neno Gato 2 gwarantuje Ci świetny odbiór nawet do 260 metrów! Aby dobrze opiekować się dzieckiem i czuwać nad jego spokojnym snem, nie musisz wcale rezygnować ze swoich przyjemności i codziennych rytuałów.

 

WBUDOWANE KOŁYSANKI

Dzięki głośnikowi, który umożliwia dwustronną komunikację, wideo-niania Neno Gato2 może także ukołysać Twoje dziecko do snu. Wbudowane melodie 8 kołysanek uspokoją Twojego bobasa i umilą mu czas.

 

TRYB CZUWANIA VOX

Przyjaźni dziecku, przyjaźni planecie — w naszej elektronicznej niani możesz aktywować i regulować tryb czuwania Vox. To ekologiczny tryb uśpienia, pozwalający na oszczędzanie baterii. Kamera automatycznie wybudzi się, gdy zarejestruje hałas w pokoju dziecka.

 

CZUJNIK TEMPERATURY

Wielu rodziców dopiero po przyjściu pociechy na świat odkrywa, że nie zawsze są w stanie czuwać nad swoim dzieckiem i obserwować je 24 godziny na dobę. Po to są elektroniczne nianie. Neno Gato 2 pozwala dodatkowo na monitorowanie temperatury w pokoju — możesz łatwo sprawdzić, czy dziecku nie jest za ciepło lub za zimno.

 

OPIEKA NAD SENIORAMI

Twoje dziecko już podrosło, a Ty myślisz, że wideo-niania pójdzie w odstawkę? Nie musi. To doskonały sposób na monitorowanie osób starszych lub chorych. Dwustronna komunikacja, pomiar temperatury otoczenia — to przydaje się także seniorom.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Monitory oddechu snu dla dziecka, Alarm, Aplikacja samasiebadam
BabyO2. Monitor snu, oddechu dla dzieci 0-3 lat. Pulsoksymetr.
649,99 PLN
TERMOMETR MEDYCZNY DO CZOŁA i UCHA z Bluetooth samasiebadam
Termometr medyczny do czoła i ucha z Bluetooth
129,90 PLN
KidsO2. MONITOR SNU DLA DZIECI 3-10 lat. pulsoksymetr samasiebadam telemedycyna
KidsO2. Monitor snu, oddechu dla dzieci 3-10 lat. Pulsoksymetr.
589,99 PLN
Podwójny elektroniczny bezprzewodowy laktator Neno Camino. Zestaw
Podwójny elektroniczny bezprzewodowy laktator Neno Camino. Zestaw
449,99 PLN
Monitory oddechu snu dla dziecka, Alarm, Aplikacja samasiebadam
OTLET BabyO2. Monitor snu, oddechu dla dzieci 0-3 lat. Pulsoksymetr.
649,99 PLN
599,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl