Termometr owulacyjny Femometer Vinca 2 z inteligentną App

Termometr owulacyjny Femometer Vinca 2 z inteligentną App

Inteligentny monitor płodności Femometer Vinca II. Certyfikowany wyrób medyczny. Planujesz ciążę lub szukasz skutecznej antykoncepcji bez hormonów? Femometer Vinca 2 - wysoka dokładność pomiarów połączona z inteligentną aplikacją.
ładowanie
249,99
PLN
239,99
PLN
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Automatyczny zapis danych i wykresu BBT – pomiar BBT zostanie automatycznie przesłany do aplikacji przez Bluetooth. Aplikacja generuje dla Ciebie diagram BBT na podstawie danych pomiarowych i analizuje go, aby wskazać okres płodności i owulację. Nie wymaga przepisywania danych.Precyzyjny i szybki pomiar – dokładność pomiaru wynosi do 0,01°C (0,09°F), aby uchwycić nawet najmniejsze wahania BBT. Pomiar można wykonać w zaledwie 30 sekund.

 

Łatwa obsługa – nie ma przycisku ani przełącznika, lecz ekran LCD, na którym można odczytać pomiar. Wystarczy pociągnąć pokrywę w górę lub w dół, aby ją włączyć lub wyłączyć. Aby uzyskać dokładny odczyt, codziennie przed wstaniem z łóżka poświęć pierwszą minutę poranka.

 

Dyskretne wzornictwo dla kobiet – jest zaprojektowany jak szminka, więc nikt inny łatwo nie zauważy Twojego małego sekretu podczas szukania okresu płodności lub naturalnego planowania poczęć. Alarm jest miękki i ma regulowaną głośność, dzięki czemu nie musisz się martwić, że obudzisz śpiącą osobę tuż obok Ciebie.

 

Inteligentny termometr bazaltowy: Oferujemy aplikację Ferometer na cały czas eksploatacji, aby upewnić się, że Twój problem został rozwiązany.(Aplikacja jest darmowa dla iOs oraz Android, z możliwością wykupienia płatnego abonamentu rozszerzającego możliwości do analizowania wyników).

Specyfikacja

Rejestrowane parametry: Temperatura
Czas pracy na pełnej baterii: 3-6 miesięcy
Zasilanie: Bateria
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 4.0 BLE
Aplikacja na iOS i Android: Femometer
Wodoodpornoścć: IP22
Wymiary: 120,2x24,4x16,4mm
Waga: 28,4g
Precyzja: ±0.05C (35°C-38°C), ±0.1C (32°C-35°C & 38°C-42°C),
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (5)
2022-06-09
Vitali

Moja żona używa produktów Femometer od prawie 4 lat. Używała poprzedniego termometru zarówno do antykoncepcji jak i NFP (Natural Family Planning), a tym samym z powodzeniem zaszła w ciążę 2 razy. Ponieważ termometr był nieco starszy, nadszedł czas na nowy model Vinca 2, jesteśmy również bardzo zadowoleni z tego! Termometr mierzy bardzo dokładnie z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, wyświetlacz ma podświetlenie, można zmieniać głośność, a nawet ustawić alarm przypominający o codziennym pomiarze. Ale najbardziej podoba nam się funkcja Bluetooth oraz bardzo przejrzysta i pomocna aplikacja, do której dane są przesyłane bezpośrednio po pomiarze. Możesz ustawić wszystko, dostosuj go do siebie i poznaj szczegółowo swój cykl! Oznacza to, że moja żona nie musi ręcznie wprowadzać wszystkiego do aplikacji i zobaczyć wszystkie krzywe. Świetny wynalazek warty każdego grosika.

2022-04-28
Helenka

Moja jedyna antykoncepcja. Wykupilam też abonament w aplikacji, jeśli chcesz dokładniejszej obserwacji to warto, aplikacja jest naprawdę świetna, bardzo łatwa w użyciu i przejrzysta.

2022-04-28
Helenka

Moja jedyna antykoncepcja. Wykupilam też abonament w aplikacji, jeśli chcesz dokładniejszej obserwacji to warto, aplikacja jest naprawdę świetna, bardzo łatwa w użyciu i przejrzysta.

2022-04-28
Elisa

sembra perfetto e preciso provato con altro termometro basale

2022-04-08
Ania

Jakość wykonania na plus, ale moim zdaniem mimo wszystko za drogi. Póki co mierzy bardzo dobrze, bardzo dokładny, z łączeniem do apki nie ma problemów. Co do trwałości i samej apki nie mogę teraz się w 100% wypowiedzieć, bo za krótko używam.

Ładowanie
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl